kontaktossbanner1.jpg

BUSKERUD OG VESTFOLD

Vi er representert med en avdeling på Vestfossen i Buskerud og en avdeling i Våle i Vestfold.



Skriv en direkte melding

 

Vi svarer så snart som mulig.

* Vennligst oppgi ditt fulle navn.
* Vennligst oppgi en gyldig email.

Ansatte

øyvind.jpg

Øyvind Røste

Daglig leder 41612649 oyvind@hengsrod.no
bård.jpg

Bård Reitan

Marked/Salg 48000312 bard@hengsrod.no
Anette.jpg

Anette Bøe Røste

Økonomiansvarlig 33061120 anette@hengsrod.no
Carsten.jpg

Carsten Seiler

Teknisk tegner 45200315 carsten@hengsrod.no
Richard.jpg

Richard Løken

Selger 46915270 richard@hengsrod.no
noimage.jpg

Vegard Arntzen Nærø

Ingeniør 90093951 vegard@hengsrod.no

Buskerud

noimage.jpg

Morten Ruste

Verkstedleder 46625567 morten@hengsrod.no
Bjørn egil.jpg

Bjørn Egil Øen

Ansvarlig Påbygg
Emir.jpg

Emir Music

Påbygger
clemens.jpg

Clemens Wenk

Påbygger
Tom Andre.jpg

Tom Andre Bekken Lien

Verkstedmedarbeider 90225948
Hans Jørgen.jpg

Hans Jørgen Ulleberg

Verkstedmedarbeider
noimage.jpg

Lars Erik Rødland

Verkstedmedarbeider

Vestfold

Roy Kenneth.jpg

Roy Kenneth Aas

Verkstedleder 45838890 roy.kenneth@hengsrod.no
Vidar.jpg

Vidar Akerholt

Ansvarlig Påbygg
Reidar.jpg

Reidar Emil Brevik

Påbygger
Midhet.jpg

Midhet Bukvic

Påbygger
Glenn Richard.jpg

Glenn Richard Sandnes

Klargjører glenn@hengsrod.no
noimage.jpg

Pawel Wlodarczyk

Verkstedmedarbeider
Roy.jpg

Roy Enghaug

Verkstedmedarbeider 45515299
Peter.jpg

Peter Aarum

Lærling